Kniha návštěv

Datum: 08.07.2014

Vložil: Roman

Titulek: Re: Pozor na obchod v Borivojove ulici, c. 76

My také občas nakupujeme halal a muslimové nejsme. Je to čím dál běžnější. Bohužel praktiky některých muslimů vůči nevěřícím jsou takové jako popisujete. Stává se.

—————

Datum: 28.07.2014

Vložil: V.

Titulek: Re: Pozor na obchod v Borivojove ulici, c. 76

Dobrý den, mrzí mě, že máte tak špatnou zkušenost s muslimy. Máte pravdu, toto v islámu není, je to pochybení jedince a nemělo by se to stávat. Ale bohužel i mezi muslimy se najdou nepoctivci.
Bůh v Koránu před takovým jednáním varuje: "Běda těm, kdo míru zkracují, kteří když jim je měřeno plnou míru od lidí žádají, však když pro druhé měří či váží, ztrátu jim působí!" Také Prorok Muhammad, nechť mu Bůh žehná a dá mír, v jednom ze svých výroků na nepoctivé chování upozorňuje: "Ten, kdo šidí, není jedním z nás. Podvádění je věc, která člověka vede do Pekla."
Další věcí je arabské obchodování a smlouvání ceny. Někteří si však neuvědomují, že u nás to tak nefunguje. Snad se prodávající z této situace poučili a už se to nebude opakovat.

—————

Datum: 25.06.2015

Vložil: HK Praha 5

Titulek: Re: Pozor na obchod v Borivojove ulici, c. 76

Do halal prodejny na Žižkově chodívám již přes deset let a nikdy jsem neměla žádný problém, vždycky jsem dostala zboží, které jsem chtěla a ještě něco navíc a to navíc bylo dárek (neplatila jsem to). Maximální vstřícnost, přátelské jednání, které bohužel postrádám v "nehalal" obchodech. Na Žižkov chodívám ráda a pokud se stalo, co popisujete, věřím, že došlo k nedorozumění, nejspíš omyl.

—————

Datum: 29.10.2013

Vložil: Abbas Samira

Titulek: hidzab

Assalamu alejkum ,Sestry a bratry.Jestli koho zajima obleceni podle islamu , nabizim siti sukni ,saty, hidzab , cepice pod hidzab, ceni ne jsou drahe. Kontaktujte 776 011 255 Abbasova .

—————